Catering

Czasy, w których przed zaproszeniem gości na imprezę trzeba było spędzić kilka, a nawet kilkanaście godzin w kuchni już dawno minęły. Podejmując współpracę z Restauracją POLCAR, możesz skupić się na sobie i swoich gościach, a nie na gotowaniu.

Polacy to bardzo gościnny naród, a co za tym idzie, jedzenie to bardzo ważny element każdego przyjęcia i podlega surowej recenzji gości. Nie musisz się jednak tego obawiać. Nasi kucharze, wyspecjalizowani w kuchni polskiej, z pewnością pozytywnie zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich. Oferujemy kompleksowe usługi cateringowe. Obsługujemy każdy rodzaj imprez rodzinnych – chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, urodziny, a także wieczory panieńskie, grille i pikniki.

Catering na chrzciny

Te ważne wydarzenia w życiu rodziny wiążą się z większą niż zazwyczaj liczbą gości. Warto zatem odciążyć rodzinę i przygotowanie potraw zlecić nam. Na przyjęcie z okazji chrztu z przyjemnością przygotujemy przekąski, dania główne, a także desery.

Catering na urodziny lub imieniny

Współpraca z nami przy okazji organizacji przyjęcia imieninowego lub urodzinowego pozwoli Ci w pełni cieszyć się tym świętem. Niezależnie od tego, czy jest to 18-tka, czy huczna 40-tka, jednego można być pewnym – będzie smacznie!

Catering na domówkę

Szykuje się mała imprezka? Tak przy okazji piątku, albo z okazji bez okazji? Takie są najlepsze. Z przyjemnością dostarczymy wszystko co trzeba, aby godnie podjąć gości. Od przekąsek typu finger food, po sałatki, galarety i ciepłe dania z naszymi POLCAR’owymi (samochodowymi) burgerami na czele.

Catering na komunię

Każde przyjęcie komunijne musi mieć właściwą oprawę gastronomiczną. Oferujemy współpracę zarówno w zakresie dostarczenia smakowitych dań do miejsca, jak i obsługę kelnerską oraz dostarczenie niezbędnych akcesoriów – namiotów, zastawy, stołów itd.

Catering na wesele

Każda para młoda, przy okazji organizacji ślubu, ma bardzo wiele obowiązków i stresów. Nasi Klienci o jedzenie i profesjonalną obsługę cateringową wesela martwić się nie muszą. Najlepszy catering na przyjęcie weselne będzie przygotowany z sercem.

Catering na…

Chyba nie istnieją okazje biesiadne, których nie mieliśmy okazji obsługiwać. Sprawiamy, że każda impreza rodzinna będzie pyszna. Pępkowe, wieczór kawalerski lub panieński? A może rocznica ślubu lub spotkanie w gronie znajomych? Zawsze u Ciebie w kulinarnej potrzebie!